Szkolenia

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z makijażem permanentnym, czy zajmujesz się tym od lat. Zawsze warto inwestować w swój rozwój! Dlatego serdecznie zapraszam Cię na szkolenia praktyczne, podczas których, nauczysz się nowych technik pigmentacji, szybkich i skutecznych sposobów osiągnięcia doskonałego rysunku, a także technik wykonania zabiegu.

Obejmuje to dobór odpowiedniego pigmentu, wybór kąta pracy igły oraz optymalną prędkość podawania pigmentu do skóry. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub trudności, pamiętaj, że zawsze podchodzę do każdej kursantki indywidualnie. Skontaktuj się ze mną jeszcze przed szkoleniem, abyśmy mogły omówić Twoje potrzeby. Oferuję także opiekę poszkoleniową i pomoc w dalszym rozwoju.

Zapisz się już dziś na moje szkolenia i rozpocznij fascynującą podróż w świat makijażu permanentnego. Będę z Wami na każdym kroku, wspierając Wasze marzenia i cele.

Serdecznie zapraszam

Łucja Pawlus-Boroń

Ul. Pana Tadeusza 18

18-400 Łomża

województwo podlaskie

tel: 508 091 005

Szkolenie z makijażu permanentnego brwi techniką włosa maszynowego

2 Dni – 5000 PLN
1 Dzień – 3000 PLN

Szkolenie z makijażu permanentnego brwi techniką pudrową

2 Dni – 5000 PLN
1 Dzień – 3000 PLN

Szkolenie z makijażu permanentnego ust

2 Dni – 5000 PLN
1 Dzień- 3000 PLN

Szkolenie z makijażu permanentnego powiek

2 Dni – 5000 PLN
1 Dzień – 3000 PLN

Szkolenie uzupełniające

1 Dzień – 3000 PLN

Warsztaty CONTUR

1 Dzień – 1500 PLN

Remover 

1 Dzień – 2000 PLN

ROCZNA SZKOŁA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO CONTUR PROFESSIONAL

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fryzjerstwem, czy zajmujesz się tym od lat. Zawsze warto inwestować w swój rozwój! Dlatego serdecznie zapraszam Cię na szkolenia praktyczne, podczas których zdobędziesz nowe umiejętności fryzjerskie, poznasz najnowsze techniki przedłużania, prostowania, koloryzacji, dekoloryzacji, strzyżenia i pielęgnacji włosów.

Nauczysz się tworzyć modne fryzury, odkryjesz tajniki precyzyjnego cięcia i technikę nakładania koloru, aby efekt końcowy zachwycał klientów. Podczas szkoleń skupimy się również na odpowiednim doborze kosmetyków i narzędzi, abyście mogli osiągać najlepsze rezultaty.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub trudności, pamiętaj, że zawsze podchodzę do każdego uczestnika indywidualnie. Skontaktuj się ze mną jeszcze przed szkoleniem, abyśmy mogli omówić Twoje potrzeby i oczekiwania. Oferuję także opiekę poszkoleniową i wsparcie w dalszym rozwoju fryzjerskim.

Zapisz się już dziś na moje szkolenia i rozpocznij fascynującą podróż w świecie fryzjerstwa. Będę z Tobą na każdym kroku, wspierając Twoje marzenia i cele. Serdecznie zapraszam do udziału!

Grzegorz Boroń

Ul. Pana Tadeusza 18

18-400 Łomża

województwo podlaskie

tel: 517 268 366

– Przedłużanie włosów metodą NANO KAPSUŁKI KERATYNOWE

– Prostowanie włosów NANOPLASTIA

– Prostowanie włosów BIOPLASTIA

– Prostowanie włosów PREMIUM KERATIN

– Prostowanie włosów PREMIUM COLLAGEN

– Nano Steamer

– Koloryzacja Flamboyage

– Dekoloryzacja

– Koloryzacja dla początkujących

– Strzyżenie Damskie dla początkujących

– Rytuały pielęgnacyjne Mountain Sea

Istnieje możliwość skorzystania z dofinansowań. O szczegóły zapytaj w poniższych instytucjach: