Unique Master Class with Sviatoslav Otchenash

Szkolenia to jedna z najważniejszych części naszej pracy. Jedno z najbardziej prestiżowych szkoleń uwiecznione na zdjęciach. Warto wracać do wspaniałych wspomnień, które tworzą to kim jesteśmy.

Kongres Kerastase Aura Botanica

Mieliśmy ogromną okazję uczestniczyć w elitarnym Kongresie KERASTASE. Forteca Kręglickich w Warszawie to piękne i magiczne miejsce, głownym bohaterem Kongresu była seria Aura Botanica. Każdy detal zachwycał, a wnętrza czarowały urokiem. Z wielkim entuzjazmem czekamy na kolejną dwakę emocji i wrażeń.

Wybory Miss Ziemi Łomżyńskiej

Po raz kolejny mieliśmy ogromną przyjemność przygotowania finalistek do gali wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej. Wspaniala organizacja i atmosfera towarzyszyła wszystkim w ten wyjątkowy wieczór, dziękujemy za zaufanie Annie Kurzątkowskiej, jesteśmy z Wami od początku tej pięknej imprezy. Coż to były za emocje ! Z niecierpliwością czekamy na kolejne wybory.  

Witamy serdecznie na nowej stronie internetowej

Oto nasza nowa strona internetowa. Zawarliśmy tutaj informacje, które mogą być dla Was przydatne. Dowiecie się z niej więcej o naszym Instytucie Urody, a także o usługach, jakie wykonujemy. Serdecznie zapraszamy!